Autorka

Cześć, jestem Ola, a na tym blogu robię to, w czym zawsze byłam dobra: piszę.

Od piętnastu lat w mojej głowie powstają inne światy i historie, które przelewam na przysłowiowy papier. Niektóre z nich z sukcesami publikowałam na blogach, kiedy byłam nastolatką, ale dopiero teraz zrozumiałam, że jest to coś więcej niż pasja. Od roku staram się zmienić swoje hobby w sposób na życie – jako blogerka i dziennikarka.

Prywatnie jestem zakochana w swoich dwóch kotach, które nieprzypadkowo mają informatyczne imiona; namiętnie oglądam seriale o katastrofach lotniczych, które omawiam z Futrzastym podczas każdego lotu i gram w planszówki, kiedy tylko nadarzy się okazja. W domu jestem kucharką i cukiernikiem (z sukcesami) oraz – okresowo – ogrodnikiem (bez sukcesów). Lubię czytać, zwłaszcza mądre rzeczy, tylko bardzo często niewiele z nich pamiętam – a szkoda.

Urodziłam się trzynastego, a średnio co piętnaście minut czarny kot przebiega mi drogę. Trochę za często zdarza mi się założyć koszulkę na lewą stronę, a jak można sobie czymś zrobić krzywdę – no to na pewno sobie ją zrobię. Miałam być bliźniakami; dwoma chłopcami, którzy nawet mieli już imiona: Szymon i Eryk. Miałam nie urodzić się w niedzielę; a już zwłaszcza nie tuż po obiedzie, bo to mogło przynieść mi pecha.
Jestem, jaka jestem – odwrotna. Ale wciąż stanowię najlepszą wersję siebie, idąc za myślą z pewnego serialu (który, nawiasem dodając, jest forking good).

Koty mają dziewięć żyć. Człowiek tyle, ile przeczyta.
Zapraszam Cię, abyś na tym blogu przeżył ze mną choć jedno z nich.

komentarze

 1. Ridiculous
  17 października 2018

  Witam! We wrześniu pytałaś czy możesz zgłosić swoją stronę do Spisu Opowiadań, odpowiedziałam Ci w komentarzu na stronie katalogu, jednak dotychczas nie było żadnego odzewu z Twojej strony. Być może nie widziałaś tej odpowiedzi, tak więc piszę ją, jeszcze raz, tutaj.
  Możesz zgłosić swoje opowiadania. Ale myślę, że wystarczy jak skopiujesz linki z podstroną danego opka, np. https://marsy.pl/opowiadania/czekolada-deserowa/.

  Czekam na odpowiedź, tutaj bądź na stronie katalogu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😉
  xoxo, Ridiculous

  Odpowiedz
 2. Ridiculous
  19 listopada 2018

  Cześć, tu ponownie Ridiculous z SO, tym razem chcę poinformować, że miniaturka oraz opis opowiadania Czekolada deserowa zostały zmienione. Jest jeszcze jedna sprawa, czy mogłabyś podesłać fragment rozdziału, który publikowałaś w zakładce Nowe rozdziały? Niestety miałam małe kłopoty techniczne i skasował mi się Twój komentarz, ale spokojnie nie mam pozostałe dane , więc napisz jedynie ten fragment, będę Ci bardzo wdzięczna i przepraszam za zamieszanie.
  Dobrego wieczoru!
  xo, Ridiculous

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry